איש ברזל - תוכנית אימון | Private Coaching Online | טריאתלון, ריצה, רכיבה

אימון לאיש ברזל

תוכנית אימון לאיש ברזל ומענה אישי ב-99 ש"ח לחודש

אימון לאיש ברזל: כל אימוני ההכנה לאיש ברזל אונליין הינם מובנים ונטענים
ל- ZWIFT, wahoo EL, GARMIN ועוד אפליקציות תומכות

פעם ראשונה

החל מ-99 ש"ח
לחודש

להגיע לקו הסיום עם חיוך, תוך שליטה בתחרות.

תכנית אימונים המותאמת עבור ספורטאים שלהם זהו המפגש הראשון עם האתגר

 • תוכנית גמישה וניתנת לעריכה עצמאית
 • משך התוכנית: 16-40 שבעות
 • ממוצע שבועי: 12-14 שעות אימון
 • שאלות לצוות האימון במייל
 • מקושרת למרכז ההדרכה

רמת ביניים

החל מ-99 ש"ח
לחודש

קפיצת מדרגה בכל המקצועות, חיזוק הנקודות החלשות והבאת הנסיון לידי ביטוי

שיפור הישגים באיש ברזל

 • תוכנית גמישה וניתנת לעריכה עצמאית
 • משך התוכנית: 16-40 שבעות
 • ממוצע שבועי: 13-16 שעות אימון
 • שאלות לצוות האימון במייל
 • מקושרת למרכז ההדרכה

רב-ברזל

החל מ-99 ש"ח
לחודש

איש ברזל מנוסה שלא מתכוון להשאיר שום דבר על המסלול.

לא לבעלי לב חלש.

 • תוכנית גמישה וניתנת לעריכה עצמאית
 • משך התוכנית: 16-40 שבעות
 • ממוצע שבועי: 17-20 שעות אימון
 • שאלות לצוות האימון במייל
 • מקושרת למרכז ההדרכה

בטח יש לך שאלות... השאירו פרטים ונחזור אליכם עם כל התשובות

ידע זה כוח. למדריך הכוח לספורטאי סיבולת - חינם!​

איך להתאמן לתחרות איש ברזל

הכנה לאיש הברזל אונליין

במהלך האימונים לתחרות

תצטרכו להקריב המון שעות לאימוני הכנה לאיש ברזל וגם להתאוששות ולפעמים תרגישו עייפים מאוד במהלך היום. חשוב מאוד לזכור את המשפחה הקרובה שלכם ולזכור שזה בסה”כ תחביב. נסו להחזיר להם בכל הזדמנות שתוכלו כדי לקבל את התמיכה הכל כך חשובה מהבית. בכל מקרה, תכינו את השותפים לעבודה ואת המשפחה שלכם לתקופת אימון לתחרות איש ברזל. זו תקופה מאתגרת בה תהיו באימונים ארוכים מחוץ לבית ביום שבת ולימים בהם לא תרצו לקום מהספה.

טריאתלון למרחק איש ברזל

הנקרא גם טריאתלון ארוך היא תחרות הסיבולת החד יומית הקשה ביותר. ישנן תחרויות ארוכות יותר אך הן נפרסות על יותר מיום אחד. זמן הגג באיש הברזל הוא 17 שעות והמקצוענים מסיימים אותו בפחות מ-8 שעות. אליפות העולם מתקיימת מדי שנה באי קונה, הוואי לשם מגיעים הספורטאי קבוצות הגיל הטובים בעולם המתחרים לצד המקצוענים הטובים בעולם, כאשר המנצח יוכתר כאלוף העולם באיש הברזל. למדריך התחרויות לאיש ברזל

אימונים לאיש ברזל

הכנה לאיש ברזל היא ללא ספק אתגר הקשה יותר מאשר התחרות עצמה. ההכנות הספציפיות אורכות בדרך כלל כ-4-6 חודשים כאשר לפניהן כמובן שמומלץ להיות בכושר מעולה ולהשלים טריאתלון למרחק חצי איש ברזל. במסגרת ההכנה הספציפית חשוב מאוד לעבוד עם תוכנית אימון הדרגתית וייעודית למרחק הזה על מנת להביא את המתאמן ביכולת המתאימה להשלים את המרחק וללא פציעות. תהליך ההתקדמות הוא איטי וניתן דגש משמעותי על העלאת הנפחים במיוחד בשלב הבסיס, תוך כדי עבודת חיזוקים עם תרגילי כוח ספציפיים ולאחר מכן העלאת העצימות בשלב הבנייה.

איך מנהלים את הריצה בתחרות איש ברזל

שאלות נפוצות

מומלץ להשתתף באיש ברזל לאחר לפחות שנתיים של אימון לתחרות איש ברזל על מנת להימנע ככל הניתן מפציעות. יש גם הרבה מתאמנים שהתאמנו הרבה פחות – על דור האינסטנט בשוונגבהינתן נסיון הולם בענפי סיבולת אחרים, או לכל הפחות באחד מענפי הטריאתלון, התקופה הספציפית המינימלית להכנה טובה לאיש ברזל היא כחצי שנה.

בישראמן הישראלי משתתפים בדרך כלל כ- 150 – 200 משתתפים במרחק המלא ובתחרויות המבוקשות בחו” אף יותר מ- 3500 בכל תחרות. לרשימת התחרויות הפופולריות

לא. באיש ברזל כמו בטריאתלון, אפשר להשתמש באופני כביש בתצורה רגילה

שיא העולם באיש הברזל נקבע על ידי יאן פרודנו ועומד על 7:35 שע’ ושיא ישראל נקבע על ידי גלעד רותם ועומד על 8:20 שע’. זמן טוב הוא כמובן דבר יחסי אך בעיני ישראלים רבים זמן טוב מעשר שעות הוא זמן מצויין ויש כ-15-20 ישראלים שירדו מזמן זה.

זה שלנו וזה כאן אצלינו באילת. הישראמן היא תחרות הבית המווה את אליפות ישראל למרחק איש הברזל ומתקיימת מדי שנה באילת בחודש ינואר. התחרות נחשבת לאחת הקשות בעולם בעיקר בגלל מסלול הרכיבה הקשה בהרי אילת הסובל בדרך כלל מרוחות חזקות ותנאי קור.

התחרויות הפופולריות עבור הישראלים מתקיימות בדרך כלל בקיץ, מה שמאפשר לישראלים להתאמן בחורף ובאביב. במהלך חודשי הקיץ מתקיימות מספר תחרויות מעולות באירופה כמו איש הברזל באוסטריה, פרנקפורט, המבורג וויטוריה. כפעם ראשונה מומלץ לבחור מסלול שטוח יחסית עם תנאי מזג אוויר טובים וכל אחת מהאפשרויות האירופאיות מעולה.

למדריך המלא לבחירת איש ברזל

רוצה לקבל ממני טיפים למייל?

אני לא מתכוון לשלוח לך ספאם.

הכר את המאמן

המאמן תום מרמרלי

תום מרמרלי

היי, אני תום מרמרלי.
התחלתי את דרכי בענף הטריאתלון בזמן השירות הצבאי כתחביב נטו ומאז עברו קצת יותר מ-13 שנים. בזכות עבודה קשה, תכנון מדוקדק והתמדה, הצלחתי להתברג כספורטאי חובבן בטופ הארצי בענף איש הברזל וגם לכבוש כמה פסגות בחו״ל.

– אלוף הארץ באיש ברזל (ישראמן מלא) 2012-2014
– קריטריון והשתתפות באליפויות העולם באיש ברזל ובחצי איש ברזל
– אלוף הארץ בחצי איש ברזל 2019
– סגן אלוף הארץ באולטראמן 2019 עם תוצאה מהטובות אי פעם למרחק זה
– מקום 3 באליפות אירופה בחצי איש ברזל ק.ג 2019 ושיא ישראלי של 04:06
מרתון תל אביב 2020 מקום 5 כללי
– ועוד עשרות תחרויות טריאתלון, איש ברזל ומרתונים

שיטות האימון שלי מבוססות על 13 שנים של ניסיון ולימוד עצמי ועוד 8 שנים כמאמן קבוצות טריאתלון ומאות טריאתלטים לתחרויות איש ברזל ואירועי סיבולת אחרים. בשנים האחרונות אני עוסק בהכנה לאיש ברזל אונליין – מאמן בשלט רחוק ספורטאים מכל העולם באמצעות אפליקציית Training Peaks. אימנתי והקמתי את קבוצת הטריאתלון הגדולה בישראל טריהארד ואימנתי את קבוצת סוהוטים בראשון לציון. בשנים 2016-2017 נבחרתי למאמן השנה בתחום הטריאתלון וספורטאי השנה בתחום טריאתלון איש הברזל על ידי קוראי שוונג

כל מה שצריך לדעת
כדי להיות ספורטאי טוב יותר

ריצה · רכיבה · דואתלון · איש ברזל · אולטראמן · אולטרא מרתון

איך מתחילים

אימון לרכיבה באופניים – בדרך ובזמן שלכם

סימנתם לעצמכם מטרה שאתם רוצים לכבוש: טריאתלון! כידוע, ענף הספורט המאתגר מצריך מכם להפגין יכולות פיסיות ומנטליות בשלושה ענפים שונים: שחייה, רכיבה וריצה. בטריאתלון, אין ענף ספורט שחשוב יותר מהאחר,

ישראמן ריצה בירידה ככה רצים בירידה
תחרויות, ציוד ותזונה

ריצה בירידה – לרוץ נכון בישראמן

בסוף כל עלייה – יש ירידה הייתה לי שחיה נהדרת, רכבתי בדיוק על פי התכנית, החילופים ב T1 וT2 היו מצויינים ומהירים, ואז יצאתי לריצה… שמתחילה בכ-11 קילומטרים של ריצה בירידה.

הכנה למרתון
תחרויות, ציוד ותזונה

הכנה למרתון בצורה מקוונת – מתאמנים להצלחה!

גם אתם תוהים מהי הפורמולה להצלחה במרתון? לנו יש את התשובה! מלבד תוכנית האימונים האישית שהיא כמובן הכרחית, ההצלחה נשענת גם על הדברים הבאים: נקודת פתיחה מתאימה – הכנה למרתון

גלילה למעלה

רוצה להימנע מפציעות בריצה?
לשפר את היעילות?
לדעת אילו אימוני כוח יצליחו באמת לקדם אותך?