תוכנית אימון לתחרות איש הברזל | Private Coaching Online

אימון לאיש ברזל

תכנית אימונים לאיש ברזל,169 ש"ח לחודש

ספורטאי בשער סיום

איש ברזל

169 ש"ח לחודש

הולכים על האתגר הגדול? חולמים הוואי? אנחנו אתכם. שנים של ידע ונסיון יוצקו לתוך תכנית ממוקדת אחת. יעילה, מדוייקת ואפקטיבית.

  • משך התוכנית: החל מ-4 חודשים (תלוי בנקודת הפתיחה)
  • ממוצע שבועי: 9-14 שעות אימון

מעוניינים לשלב אימוני רכיבה וירטואליים ו/או אימוני סופ"ש יעודיים בתקופת ההכנה? פנו אלינו.

איך להתאמן לתחרות איש ברזל

הכנה לאיש הברזל אונליין
תוכנית אימון לאיש ברזל

במהלך האימונים לתחרות

תצטרכו להקריב המון שעות לאימוני הכנה לאיש ברזל וגם להתאוששות ולפעמים תרגישו עייפים מאוד במהלך היום. חשוב מאוד לזכור את המשפחה הקרובה שלכם ולזכור שזה בסה”כ תחביב. נסו להחזיר להם בכל הזדמנות שתוכלו כדי לקבל את התמיכה הכל כך חשובה מהבית. בכל מקרה, תכינו את השותפים לעבודה ואת המשפחה שלכם לתקופת אימון לתחרות איש ברזל. זו תקופה מאתגרת בה תהיו באימונים ארוכים מחוץ לבית ביום שבת ולימים בהם לא תרצו לקום מהספה.

טריאתלון למרחק איש ברזל

הנקרא גם טריאתלון ארוך היא תחרות הסיבולת החד יומית הקשה ביותר. ישנן תחרויות ארוכות יותר אך הן נפרסות על יותר מיום אחד. זמן הגג באיש הברזל הוא 17 שעות והמקצוענים מסיימים אותו בפחות מ-8 שעות. אליפות העולם מתקיימת מדי שנה באי קונה, הוואי לשם מגיעים הספורטאי קבוצות הגיל הטובים בעולם המתחרים לצד המקצוענים הטובים בעולם, כאשר המנצח יוכתר כאלוף העולם באיש הברזל. למדריך התחרויות לאיש ברזל

אימונים לאיש ברזל

הכנה לאיש ברזל היא ללא ספק אתגר הקשה יותר מאשר התחרות עצמה. ההכנות הספציפיות אורכות בדרך כלל כ-4-6 חודשים כאשר לפניהן כמובן שמומלץ להיות בכושר מעולה ולהשלים טריאתלון למרחק חצי איש ברזל. במסגרת ההכנה הספציפית חשוב מאוד לעבוד עם תוכנית אימון הדרגתית וייעודית למרחק הזה על מנת להביא את המתאמן ביכולת המתאימה להשלים את המרחק וללא פציעות. תהליך ההתקדמות הוא איטי וניתן דגש משמעותי על העלאת הנפחים במיוחד בשלב הבסיס, תוך כדי עבודת חיזוקים עם תרגילי כוח ספציפיים ולאחר מכן העלאת העצימות בשלב הבנייה.

איך מנהלים את הריצה בתחרות איש ברזל

שאלות נפוצות

בהינתן נסיון הולם בענפי סיבולת אחרים, או לכל הפחות באחד מענפי הטריאתלון, התקופה הספציפית המינימלית להכנה טובה לאיש ברזל היא כחצי שנה.

בישראמן הישראלי משתתפים בדרך כלל כ- 150-200 משתתפים במרחק המלא. בתחרויות המבוקשות בחו”ל גם מעל ל- 2,000. לרשימת התחרויות הפופולריות.

לא חייבים, אבל מאוד מומלץ. זה כמובן בהתאם לתוואי מסלול הרכיבה בתחרות.

שיא העולם נקבע על ידי יאן פרודנו ועומד על 7:35 שע’ והשיא הישראל נקבע על ידי גלעד רותם ועומד על 8:20 שע’. זמן טוב הוא כמובן דבר יחסי, אך בעיני הספורטאי החובב, 10 שעות נחשב  לזמן מצויין. ישנם כ- 15-20 ישראלים שעשו זאת.

התחרויות הפופולריות עבור הישראלים מתקיימות בדרך כלל בקיץ, מה שמאפשר לישראלים להתאמן בחורף ובאביב. במהלך חודשי הקיץ מתקיימות מספר תחרויות מעולות באירופה כמו איש הברזל באוסטריה, פרנקפורט, המבורג וויטוריה. כפעם ראשונה מומלץ לבחור מסלול שטוח יחסית עם תנאי מזג אוויר טובים וכל אחת מהאפשרויות האירופאיות מעולה.

למדריך המלא לבחירת איש ברזל

כל מה שצריך לדעת
כדי להיות ספורטאי טוב יותר

ריצה · רכיבה · דואתלון · איש ברזל · אולטראמן · אולטרא מרתון

כללי

Carbs vs Fat

בזמן מאמץ השרירים שלנו ניזונים מפחמימה (גליקוגן) ושומן. יחסי הכוחות ביניהם תלויים ברמת המאמץ וברמת היעילות שבה הגוף שלנו יודע לנצל שומן.  נתחיל מהראשון כי זה פשוט. ככל שרמת המאמץ

ספורטאי בהבעת נצחון והצלחה
כללי

הצלחה בניסיון הראשון

השבוע ערכנו מספר מבחני שדה פרקטיים. הסיבות הברורות כמובן. בין אם להבין מה הצלחנו להשיג בתהליכי השיפור האחרונים או להבין היכן צריך לשים את המיקוד בשבועות הבאים. מובן מאליו שנדרש

כללי

קביעת מטרות ריאליות

לא מעט ספורטאים שואלים את עצמם מה אני עושה מחר. מצוין, חשוב להתלבט מה יעשה אותם טובים יותר. אחרים המסתכלים רחב יותר שואלים את עצמם מה תהיה הדרך הטובה ביותר

גלילה למעלה
קבע שיחת ייעוץ עם מאמן בחינם!