fbpx

מזמינים אתכם לזוז

קצרים בזמן? מעוניינים לשפר את הכושר הגופני שלכם אך מתקשים להתמיד? Private Coaching online גאה להציג מהפכה בתחום רכיבת האופניים שתאפשר לכם לשפר את הביצועים באימון מודרך אונליין המותאם לספורטאים חובבים בכל הרמות. אז קדימה, בואו נדווש יחד

רכיבה על אופניים הינה אחד מענפי הספורט המועדפים על המתאמנים החובבים בכל הרמות. הסיבות לכך רבות ומגוונות, וכוללות בין היתר את חוויית הרכיבה בשטח או בפארק, האפשרות לשלב אימון קבוצתי עם בני משפחה או חברים ועד לפעילות גופנית בעלת ערך מוסף מבחינה בריאותית, אשר במהלכה ניתן לגמוע קילומטרים רבים. כל אלו ועוד הינם נדבך מחוויית רכיבה מעצימה שהפכה עבור רבים לחלק בלתי נפרד משגרת היום-יום.

בניסיון להתמודד עם המציאות הנוכחית במהלכה רבים מאיתנו מתקשים לנהל שגרה ספורטיבית לצד מטלות העבודה, המשפחה והחיים עצמם, התפתחו בשנים האחרונות פלטפורמות דיגיטליות שמטרתן לעודד את האדם הממוצע להתמיד בפעילות ספורטיבית, באמצעות הדרכה מקוונת המתבצעת "מרחוק" וללא מפגש ישיר.

אחת מהאופציות המועדפות עבור הספורטאים החובבים, שמצליחה לצבור תאוצה באופן מרשים היא הפלטפורמה של חברת Private Coaching online הדוגלת בהדרכה מקוונת של ספורטאים תוך בניית תכנית המותאמת אישית ליכולות הגופניות שלהם, ובדגש על יצירת סרגל רכיבה מדורג למען שיפור הביצועים הספורטיביים והענקת חוויית אימון אלטרנטיבית במחיר משתלם לכל כיס.

איך זה עובד? בהשראת משבר הקורונה שכפה על הספורטאים שבינינו אימונים הרחק מאזור הנוחות שלנו, חרתה Private Coaching online על דגלה התאמה של אימוני רכיבת אופניים אונליין, שמטרתם לדאוג כי תכנסו לכושר בזמן ובקצב האופטימלי עבורכם. באמצעות צפייה באפליקציה ייעודית שפיתחה החברה המיועדת למכשירי אייפון ואנדרואיד כאחד, יכולים המתאמנים לעקוב אחר הדרכות מצולמות של מיטב מדריכי הרכיבה בארץ וליהנות ממגוון תכניות אימון המותאמות אישית לרמתכם.

ומה לגבי המחיר אתם תוהים? תכנית האימון המקוונת המתפרסת על פני חודשיים-שלושה, מוצעת במחיר עלות של החל מ-99 שקלים לחודש (בהתאם ל-3 תכניות אימון – מתחילים, ביניים ועבור רוכבים מנוסים) מתוך מטרה שלא להכביד על כיסם של המתאמנים.

מזמינים אתכם לזוז

קצת עלינו

עם התפתחות האפשרויות הדיגיטליות ובדגש על הממשקים הוויזואליים, צוברות תאוצה בשנים האחרונות גם תכניות אימוני אונליין לרכיבת אופניים. אלו הפכו לכלי ישים המאפשר לכמות הולכת וגדלה של רוכבים להתנסות באחד מענפי הספורט הפופולאריים בעולם. 

Private Coaching online נושאת בשורה עבור קהילת רוכבי האופניים בישראל, על ידי הנגשת אימוני רכיבה המותאמים באופן אישי ללוח הזמנים ולכושר שלכם. 

בעזרת הדרכה מקוונת המתבצעת על ידי המאמנים המובילים של חברתנו, בעלי ניסיון עשיר בענף רכיבת האופניים, אנו נחושים להוביל אתכם להתקדמות ניכרת על מנת שתשכילו תוך פרק זמן להיווכח בשיפור התוצאות והכושר הגופני שלכם. 

אנחנו מזמינים אתכם להצטרף למהפכת אימוני האונליין שלנו שתוביל אתכם למחוזות חדשים שטרם הכרתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה
קבע שיחת ייעוץ עם מאמן בחינם!